Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się na liście zwycięzców w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”! 🏆 Uczniowie klas 1-8 w czerwcu br. przeszli dedykowane kursy z zakresu bezpieczeństwa w sieci, następnie wykonali prace tematyczne. Kolorowanka zaprojektowana przez Szymona-ucznia obecnej klasy 2b zapewniła nam ten sukces.
W najbliższym czasie trafi do nas mobilna pracownia komputerowa składająca się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor przenośny, który przyda się na niejednej lekcji.
Bardzo się cieszymy 🥳
Dziękujemy Szymonowi!🏆
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *