W sobotę 16 września odbyła się inauguracja Questu, który został zrealizowany przez Fundacja Mapa Pasji przy współpracy z Fundacją Kreatywni, Seniorów ze Słupna oraz Pana Grzegorza Jeleń, nauczyciela historii z naszej szkoły, który służył swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie tworzenia ścieżki edukacyjnej „Słupno-Pamięć w dębach zaklęta”.
Zakończenie gry i wręczenie nagród odbyło się podczas pikniku na terenie naszej szkoły. Na dzieci czekały liczne atrakcje. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację nauczycielom, uczniom i pracownikom obsługi.
Uczestnicy Questu otrzymali nagrody z rąk Krzysztof Dobrzynieckiego – Zastępcy

Burmistrza Radzymina, Radnej Agnieszki Kacprzak oraz Sołtysów ze Słupna.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *