Czy Państwa dzieci nie zawsze reagują na to, co do nich mówicie ?
Czy trudno im się skoncentrować ?
A może mają wadę wymowy ?
Serdecznie zapraszamy rodziców na Czy Państwa dzieci nie zawsze reagują na to, co do nich mówicie ?
Czy trudno im się skoncentrować ?
A może mają wadę wymowy ?
Serdecznie zapraszamy rodziców na warsztaty, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr. 2 im. Michaliny Chełmońskiej Szczepankowskiej w Słupnie dnia 22.09.2022r o godzinie 17:40. Wcześniejsze zapisy w sekretariacie szkoły.
Warsztaty poprowadzą dla Państwa terapeuta metody prof. Tomatisa Pani Ewa Sienkiewicz oraz logopeda Pani Anna Mówińska., które odbędą się w Szkole Podstawowej nr. 2 im. Michaliny Chełmońskiej Szczepankowskiej w Słupnie dnia 22.09.2022r o godzinie 17:40. Wcześniejsze zapisy w sekretariacie szkoły.
Warsztaty poprowadzą dla Państwa terapeuta metody prof. Tomatisa Pani Ewa Sienkiewicz oraz logopeda Pani Anna Mówińska.