24 czerwcao godz.8.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 7 i 8. Był to szczególny dzień dla ósmoklasistów, ponieważ otrzymali świadectwa ukończenia szkoły – stali się absolwentami Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej Szczepankowskie w Słupnie.
Uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, wyróżniali się w pracy na rzecz społeczności szkolnej, laureatów konkursów oraz najlepszych sportowców nagrodzono książkami, dyplomami i statuetkami. Zostały wręczone listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom, których dzieci uzyskały najwyższe wyniki w nauce. Ważnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. Absolwenci zaprezentowali krótki program artystyczny. Wyrazili w nim swoją wdzięczność nauczycielom i rodzicom. W czasie piątkowej uroczystości nie zabrakło wzruszeń.

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.
Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!