Koniec czerwca to czas na podsumowanie projektu „Uczniowie uczą” realizowanego w klasie 7b. Jest to zwycięski projekt w konkursie „Edukacja Inspiracja”, na którego realizację otrzymaliśmy 3500 zł.
Uczniowie klasy 7b pod okiem p. Agaty Grzelak zaplanowali i przeprowadzili warsztaty chemiczne dla młodszych kolegów i koleżanek z klas 1-3 oraz z zerówki. Zajęcia pt. „Niezwykła woda” były prawdziwym sukcesem! Zarówno prowadzący warsztaty uczniowie jak i uczestnicy zajęć stanęli na wysokości zadania i wspaniale ze sobą współpracowali.
W ramach podsumowania projektu cała klasa wybrała się na spotkanie integracyjne do pizzerii😊
A trójka reprezentantów: Maja Dolatowska, Lena Zaręba i Bartosz Ziółkowski wybrała się do Warszawy na oficjalne Spotkanie Podsumowujące V edycji programu, które odbyło się w Brain Embassy Czackiego. Uczniowie opowiadali o zrealizowanym projekcie i odpowiadali na wiele pytań uczestników spotkania.
Oto kilka zdjęć z realizacji projektu „Uczniowie uczą” oraz plakat zaprezentowany w Warszawie