1 kwietnia nasi uczniowie: Wojtek Wasiak z klasy 6 oraz Lena Zaręba z klasy 7b wzięli udział w promocji książki „Le dirigeable rutilant. Le sport et l’olympisme selon Pierre de Coubertin” oraz wernisażu prac plastycznych dzieci i młodzieży, które promują igrzyska olimpijskie w Paryżu w 2024 roku, które odbyły się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Podczas uroczystości odbyło się wręczenie nagród naszym uczniom w konkursach z języka francuskiego. Praca Leny Zaręby została wystawiona podczas wernisażu, a praca Wojtka Wasiaka została wydrukowana w promowanej książce. W wydarzeniu wzięli udział znakomici goście ze świata sportu i kultury. Uczniowie zwiedzili także Muzeum Sportu. Praca Leny zostanie powieszona na naszym holu, natomiast książka z pracą Wojtka będzie udostępniona w szkolnej bibliotece. Gratulujemy naszym uczniom oraz opiekunowi konkursu Pani Marlenie Niemyjskiej 🙂
Notatka prasowa: