W dniach od 25 do 29 marca (do godziny 10.00) odbędzie się licytacja Laleczek w ramach projektu „Wszystkie kolory świata”. Aukcja odbędzie się na profilu facebook  Szkoły Podstawowej nr 2 w Słupnie. Cena wywoławcza każdej laleczki to 20 zł. Podbijamy cenę w komentarzu pod zdjęciem wybranej lalki . Osoba oferująca najwyższą kwotę wygrywa licytację.

Wyniki zostaną ogłoszone  dnia 30 marca do godziny 16.00. Po odbiór lalki zapraszamy do szkoły w dniu 31 marca w godzinach 9-16 (płatność gotówką). Zebrana kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji Unicef i przeznaczona na ratowanie życia dzieci z najuboższych krajów świata.

https://www.facebook.com/525040904532027/posts/1589277438108363/?d=n

Pozostałe wieści

Obchody 84 rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego

W sobotę 30 września Pani Dyrektor Barbara Moczulska i dziewięcioro uczniów z klas 7 i 8, członków pocztu sztandarowego, uczestniczyli w obchodach 84 rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego. Uroczystości odbyły się na Cmentarzu…
,

Bieg Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego

30 września w Markach odbył się Bieg Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego.  Cieszymy się, że nasi uczniowie tak licznie przybyli mimo niesprzyjającej pogody. W kategorii wiekowej 11-14 lat biegło 74 osoby. Z naszej szkoły najwyżej…
,

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

27 września 2023 r. uczniowie naszej szkoły: Jan Marcinkiewicz, Alan Kucharenko, Martyna Królik i Antoni Filipiuk uczestniczyli w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych w Zielonce. Wszyscy zaprezentowali…

Wycieczka do farmy Iluzji-klasy IV

W słoneczną środę, 27 września klasy czwarte wybrały się na całodniową wycieczkę na Farmę Iluzji do Mościsk. Skorzystaliśmy z wielu atrakcji, między innymi bawiliśmy się grawitacją w Latającej Chacie, staraliśmy się zrozumieć,…

V Powiatowe Manewry Patriotyczne Leśniakowizna-Ossów

28 września siedmioro uczniów klas 7 i 8 wzięło udział w V Powiatowych Manewrach Patriotycznych Leśniakowizna - Ossów . W gronie 19 szkół nasi zajęli trzecie miejsce. Ponadto byliśmy pierwsi w kategorii wojskowy tor przeszkód i drudzy…

Narodowe czytanie

W 2012 roku zainicjowano akcję Narodowego Czytania poprzez wspólną lekturę epopei Narodowej - Pana Tadeusza Adama Mickiewicza. W kolejnych latach wybierano inne wielkie dzieła z zakresu polskiej literatury, które wspólnie czytano. Były…

Pracownia Kompetencji Cyfrowych

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się na liście zwycięzców w konkursie "Pracownia Kompetencji Cyfrowych"! Uczniowie klas 1-8 w czerwcu br. przeszli dedykowane kursy z zakresu bezpieczeństwa w sieci, następnie wykonali…
,

Spacer klas drugich

Uczniowie klas drugich wybrali się na lody do pobliskiej cukierni. Było słodko, pysznie i wesoło. Podczas wyprawy przypomnieliśmy sobie zasady ruchu drogowego.