SAMORZĄD  UCZNIOWSKI

przewodniczący

z-cą przewodniczącej

sekretarz

w skład samorządu weszły również Elfy:

opiekun Samorządu Uczniowskiego:

pan Paweł Małyszka

Góra Grosza

Samorząd Uczniowski włączył się w ogólnopolską akcję "Góra grosza" Od 23 października do 3 grudnia będzie trwała w naszej szkole zbiórka pieniędzy. Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna  GÓRA GROSZA może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnej winy zostały odseparowane od rodzinnego domu, od swoich najbliższych. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka.
Monety uczniowie będą mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych na ten cel puszek.

Nakrętki

W naszej szkole nieustanie trwa akcja "Wkręć się w pomaganie". Jeśli zbierzemy odpowiednią ilość nakrętek kolejne osoby otrzymają wózki inwalidzkie. Zachęcamy do włączenia się w pomoc!

<<   Sierpień   >>