SAMORZĄD  UCZNIOWSKI

Wiktoria Werelich kl.VI

sekretarz

Miłosz Żmijewski kl.VI

w skład samorządu weszły również Elfy:

Natalia Kanon, Sylwia Filipowicz, Ola Wroczyńska, Iza Skowyrska, Julka Petrulewicz
Kamil Ślepowroński, Kuba Ślepowroński, Kacper Chajecki, Robert Filipowicz, Norbert Stromecki, Mateusz Giedka, Bartek Ordyniak, Dawid Skłodowski, Kuba Kacprzak

opiekun Samorządu Uczniowskiego:

pan Paweł Małyszka

Góra Grosza

Samorząd Uczniowski włączył się w ogólnopolską akcję "Góra grosza" Od 23 października do 3 grudnia będzie trwała w naszej szkole zbiórka pieniędzy. Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna  GÓRA GROSZA może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnej winy zostały odseparowane od rodzinnego domu, od swoich najbliższych. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka.
Monety uczniowie będą mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych na ten cel puszek.

Nakrętki

W naszej szkole nieustanie trwa akcja "Wkręć się w pomaganie". Jeśli zbierzemy odpowiednią ilość nakrętek kolejne osoby otrzymają wózki inwalidzkie. Zachęcamy do włączenia się w pomoc!