Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
1A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Wychowanie fizyczne [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Smoczyńska Justyna s. SG |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
|
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
|
|
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
|
|
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Edukacja informatyczna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
|
|
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
|
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
Wychowanie fizyczne [OO] |
Religia |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
– Małyszka Paweł s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. SG |
– Małyszka Paweł s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
|
|
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Małyszka Paweł s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Zajęcia kreatywne |
|
|
|
|
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. 9 |
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
Religia |
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
|
|
|
– Małyszka Paweł s. 9 |
– Smoczyńska Justyna s. SG |
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
1B |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja informatyczna [OO] |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Małyszka Paweł s. 9 |
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Religia |
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Świtek Mateusz s. 9 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
|
|
Zajęcia kreatywne |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
– Małyszka Paweł s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. SG |
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. SG |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
|
|
|
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
|
|
|
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
– Kubich – Leman Aleksandra s. 9 |
|
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
Wychowanie fizyczne [OO] |
Religia |
|
|
|
|
|
– Kubich – Leman Aleksandra s. SG |
– Świtek Mateusz s. 9 |
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
2A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
|
|
Edukacja informatyczna [OO] |
Religia |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Małyszka Paweł s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
– Małyszka Paweł s. 10 |
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. SG |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Wychowanie fizyczne [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
Zajęcia kreatywne |
|
|
|
– Pietrzak Aneta s. SG |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
|
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. 10 |
|
|
|
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
|
|
|
|
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Małyszka Paweł s. 10 |
|
|
|
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
|
|
|
– Pietrzak Aneta s. 10 |
– Pietrzak Aneta s. SG |
|
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
Religia |
|
|
|
|
|
|
– Małyszka Paweł s. 10 |
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
2B |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Kania Ewelina s. 10 |
– Kania Ewelina s. 10 |
|
|
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Kania Ewelina s. 10 |
– Kania Ewelina s. 10 |
|
|
|
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Kania Ewelina s. 10 |
– Kania Ewelina s. 10 |
|
|
|
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Wychowanie fizyczne [OO] |
Religia |
|
|
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
|
|
– Kania Ewelina s. SG |
– Małyszka Paweł s. 10 |
|
|
– Małyszka Paweł s. 10 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Edukacja informatyczna [OO] |
|
Zajęcia kreatywne |
Wychowanie fizyczne [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
– Kania Ewelina s. 10 |
|
– Kania Ewelina s. 10 |
– Kania Ewelina s. SG |
– Kania Ewelina s. 10 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Religia |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Kania Ewelina s. 10 |
– Małyszka Paweł s. 10 |
– Kania Ewelina s. 10 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Kania Ewelina s. 10 |
– Kania Ewelina s. 10 |
– Kania Ewelina s. 10 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
|
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
|
|
– Małyszka Paweł s. 10 |
– Kania Ewelina s. 10 |
– Kania Ewelina s. SG |
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
|
– Kania Ewelina s. 10 |
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
3A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
|
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Religia |
|
|
|
|
|
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
– Świtek Mateusz s. 11 |
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
|
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
|
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
|
|
|
Wychowanie fizyczne [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Ząbek Elżbieta s. SG |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Religia |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
– Świtek Mateusz s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
– Ząbek Elżbieta s. SG |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Małyszka Paweł s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
|
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Wychowanie fizyczne [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. SG |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
|
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
Edukacja informatyczna [OO] |
|
|
|
|
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
– Małyszka Paweł s. 11 |
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
Zajęcia kreatywne |
|
|
|
|
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
– Ząbek Elżbieta s. 11 |
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
3B |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Edukacja informatyczna [OO] |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Małyszka Paweł s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
|
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
|
|
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
|
|
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Religia |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja językowa. Język obcy nowożytny [OO] |
|
|
|
– Świtek Mateusz s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Małyszka Paweł s. 11 |
|
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
|
|
Wychowanie fizyczne [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Religia |
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. SG |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Świtek Mateusz s. 11 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
|
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Wychowanie fizyczne [OO] |
|
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. SG |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
|
|
|
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. 11 |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
|
|
Wychowanie fizyczne [OO] |
Edukacja wczesnoszkolna [OO] |
|
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. SG |
– Krzyształowska Anna s. 11 |
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
Zajęcia kreatywne |
|
|
|
|
|
|
– Krzyształowska Anna s. 11 |
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
4A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Język polski |
Matematyka |
|
|
|
|
|
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
|
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Język polski |
Język angielski |
Religia |
Technika |
Muzyka |
|
|
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Małyszka Paweł s. 19 |
– Świtek Mateusz s. 14 |
– Sitek Marta s. 12 |
– Abramczyk Justyna s. 20 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Matematyka |
Język polski |
Matematyka |
Język angielski |
Język polski |
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Małyszka Paweł s. 18 |
– Kisiel Katarzyna s. 12 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Historia |
Plastyka |
Język polski |
Wychowanie fizyczne |
Matematyka |
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
– Stawikowska Joanna s. 17 |
– Kisiel Katarzyna s. 20 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Przyroda |
|
Zajęcia z wychowawcą |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
|
|
– Gastoł Anna s. 17 |
|
– Juzwuk Maciej s. 20 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Wychowanie fizyczne |
|
Informatyka |
|
Religia |
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
|
– Świtek Mateusz s. 19 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
|
|
Język angielski |
|
Przyroda |
|
|
|
|
– Małyszka Paweł s. 17 |
|
– Gastoł Anna s. 20 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
|
|
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
4B |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
|
Język polski |
|
Matematyka |
|
|
|
|
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Plastyka |
Język polski |
Wychowanie fizyczne |
Język angielski |
Język polski |
|
|
– Stawikowska Joanna s. 19 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Małyszka Paweł s. 18 |
– Kisiel Katarzyna s. 12 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Język angielski |
Matematyka |
Wychowanie fizyczne |
Historia |
Muzyka |
|
|
– Małyszka Paweł s. 14 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
– Abramczyk Justyna s. 20 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Przyroda |
Informatyka |
Matematyka |
Technika |
Religia |
|
|
– Gastoł Anna s. 17 |
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Sitek Marta s. 20 |
– Świtek Mateusz s. 17 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Wychowanie fizyczne |
|
Język angielski |
Język polski |
Zajęcia z wychowawcą |
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
– Małyszka Paweł s. 17 |
– Kisiel Katarzyna s. 17 |
– Małyszka Paweł s. 17 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Matematyka |
|
Język polski |
Religia |
Przyroda |
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Świtek Mateusz s. 14 |
– Gastoł Anna s. 20 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
|
|
|
Wychowanie fizyczne |
|
|
|
|
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
|
|
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
5A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Wychowanie fizyczne |
|
|
Matematyka |
Wychowanie fizyczne |
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
|
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Muzyka |
|
Matematyka |
Zajęcia z wychowawcą |
Wychowanie fizyczne |
|
|
– Abramczyk Justyna s. 20 |
|
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Język angielski |
|
Język angielski |
Geografia |
Technika |
|
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Rudzińska Jolanta s. 14 |
– Sitek Marta s. 14 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Język polski |
Matematyka |
Religia |
Język angielski |
Język polski |
|
|
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Świtek Mateusz s. 17 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Język polski |
Religia |
Język polski |
|
Biologia |
|
|
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Świtek Mateusz s. 14 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
|
– Gastoł Anna s. 20 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Plastyka |
Wychowanie fizyczne |
|
|
Informatyka |
|
|
– Stawikowska Joanna s. 14 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
|
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Matematyka |
Język polski |
|
|
Historia |
|
|
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 13 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
Historia |
|
|
|
|
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
|
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
5B |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Historia |
Język polski |
|
Historia |
Muzyka |
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 14 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 20 |
|
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
– Abramczyk Justyna s. 20 |
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Wychowanie fizyczne |
Język angielski |
Matematyka |
Język polski |
Technika |
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Sitek Marta s. 14 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Plastyka |
Wychowanie fizyczne |
Język polski |
Język polski |
Zajęcia z wychowawcą |
|
|
– Stawikowska Joanna s. 19 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Język angielski |
Wychowanie fizyczne |
Język angielski |
Matematyka |
Biologia |
|
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Gastoł Anna s. 20 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Matematyka |
Geografia |
Religia |
Informatyka |
Matematyka |
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Rudzińska Jolanta s. 17 |
– Świtek Mateusz s. 14 |
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Język polski |
Religia |
Wychowanie fizyczne |
|
|
|
|
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Świtek Mateusz s. 14 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
|
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
|
|
|
|
|
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
|
|
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
6A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Muzyka |
Biologia |
|
Wychowanie fizyczne |
|
|
|
– Abramczyk Justyna s. 20 |
– Bylak Justyna s. 17 |
|
– Rosłon Jacek s. SG |
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Zajęcia z wychowawcą |
Język polski |
|
Geografia |
|
|
|
– Pisarek Paulina s. 18 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 20 |
|
– Rudzińska Jolanta s. 14 |
|
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Historia |
Wychowanie fizyczne |
|
Matematyka |
|
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 15 |
– Rosłon Jacek s. SG |
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Matematyka |
Matematyka |
Język polski |
Religia |
|
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Moczulska Barbara s. 14 |
|
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Religia |
|
Wychowanie fizyczne |
Język angielski |
Plastyka |
|
|
– Moczulska Barbara s. 20 |
|
– Rosłon Jacek s. SG |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Stawikowska Joanna s. 19 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Język angielski |
|
Wychowanie fizyczne |
Język polski |
Matematyka |
|
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
– Rosłon Jacek s. SG |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Język polski |
|
Informatyka |
Język polski |
Język angielski |
|
|
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
|
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
Technika |
|
|
|
Historia |
|
|
Marta Sitek |
|
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
6B |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
|
Wychowanie fizyczne |
Matematyka |
Geografia |
|
|
|
|
– Rosłon Jacek s. SG |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Rudzińska Jolanta s. 14 |
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
|
Wychowanie fizyczne |
Język polski |
Wychowanie fizyczne |
|
|
|
|
– Rosłon Jacek s. SG |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Rosłon Jacek s. SG |
|
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Biologia |
Język angielski |
Religia |
Technika |
|
|
|
– Bylak Justyna s. 17 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Moczulska Barbara s. 20 |
– Sitek Marta s. 15 |
|
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Muzyka |
Język polski |
Wychowanie fizyczne |
Język polski |
|
|
|
– Abramczyk Justyna s. 15 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 20 |
– Rosłon Jacek s. SG |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
|
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Język angielski |
Matematyka |
|
Język polski |
Informatyka |
|
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Religia |
Historia |
|
Matematyka |
Plastyka |
|
|
– Moczulska Barbara s. 15 |
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Stawikowska Joanna s. 15 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Matematyka |
|
|
|
Zajęcia z wychowawcą |
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
Język polski |
|
|
|
Język angielski |
|
|
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
|
|
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
Historia |
|
|
|
|
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 13 |
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
7A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
Doradztwo zawodowe |
|
Język polski |
Fizyka |
Matematyka |
|
|
– Orłowska Anna |
|
– Kisiel Katarzyna s. 20 |
– Sosiński Paweł s. 13 |
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Historia |
Biologia |
Język angielski |
Historia |
Geografia |
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 14 |
– Bylak Justyna s. 17 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
– Rudzińska Jolanta s. 17 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Muzyka |
Matematyka |
Biologia |
Wychowanie fizyczne |
Religia |
|
|
– Abramczyk Justyna s. 20 |
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Bylak Justyna s. 17 |
– Rosłon Jacek s. SG |
– Świtek Mateusz s. 18 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Informatyka |
Wychowanie fizyczne |
Matematyka |
Chemia |
Zajęcia z wychowawcą |
|
|
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
– Rosłon Jacek s. SG |
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Grzelak Agata s. 17 |
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Plastyka |
Język polski |
Język francuski |
Język francuski |
Język polski |
|
|
– Stawikowska Joanna s. 19 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Bońkowska Alina s. 19 |
– Bońkowska Alina s. 19 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Matematyka |
Język polski |
Religia |
Język polski |
Chemia |
|
|
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Świtek Mateusz s. 17 |
– Kisiel Katarzyna s. 17 |
– Grzelak Agata s. 17 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Język angielski |
Geografia |
Wychowanie fizyczne |
Język angielski |
|
|
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Rudzińska Jolanta s. 17 |
– Rosłon Jacek s. SG |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
Fizyka |
|
Wychowanie fizyczne |
|
|
|
|
– Sosiński Paweł s. 17 |
|
– Rosłon Jacek s. SG |
|
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
|
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
7B |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
|
Matematyka |
Biologia |
Doradztwo zawodowe |
|
|
|
|
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Bylak Justyna s. 17 |
– Orłowska Anna s. 18 |
|
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
|
Wychowanie fizyczne |
Język polski |
Chemia |
język niemiecki |
|
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Kisiel Katarzyna s. 20 |
– Grzelak Agata s. 17 |
– Lubieniecka Iwona s. 19 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Język polski |
Biologia |
Matematyka |
Fizyka |
Geografia |
|
|
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Bylak Justyna s. 17 |
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Sosiński Paweł s. 19 |
– Rudzińska Jolanta s. 17 |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Plastyka |
Język polski |
Wychowanie fizyczne |
Matematyka |
Wychowanie fizyczne |
|
|
– Stawikowska Joanna s. 19 |
– Kisiel Katarzyna s. 13 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Informatyka |
Język angielski |
Język angielski |
Religia |
Język angielski |
|
|
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Świtek Mateusz s. 20 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Religia |
Geografia |
Zajęcia z wychowawcą |
Wychowanie fizyczne |
Historia |
|
|
– Świtek Mateusz s. 20 |
– Rudzińska Jolanta s. 17 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Jeleń Grzegorz s. 13 |
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Fizyka |
Historia |
Muzyka |
Język polski |
Chemia |
|
|
– Sosiński Paweł s. 17 |
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
– Abramczyk Justyna s. 13 |
– Kisiel Katarzyna s. 17 |
– Grzelak Agata s. 17 |
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
Matematyka |
|
|
Język polski |
|
|
|
– Chruścicki Andrzej s. 19 |
|
|
– Kisiel Katarzyna s. 17 |
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
język niemiecki |
|
|
|
|
|
|
– Lubieniecka Iwona s. 19 |
|
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Godziny |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
8A |
|
|
|
|
|
|
1 |
08:00 – 08:45 |
zajęcia rozwijające |
Doradztwo zawodowe |
Język polski |
Wiedza o społeczeństwie |
Język polski |
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Orłowska Anna s. 15 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
– Sitek Marta s. 17 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
|
08:45 – 08:50 |
|
|
|
|
|
2 |
08:50 – 09:35 |
Matematyka |
Matematyka |
Biologia |
Fizyka |
Język polski |
|
|
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Bylak Justyna s. 17 |
– Sosiński Paweł s. 15 |
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
|
09:35 – 09:40 |
|
|
|
|
|
3 |
09:40 – 10:25 |
Wychowanie fizyczne |
Język polski |
Religia |
Chemia |
Wychowanie fizyczne |
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Wilczyńska Katarzyna s. 20 |
– Świtek Mateusz s. 14 |
– Grzelak Agata s. 17 |
– Juzwuk Maciej s. SG |
|
10:25 – 10:30 |
|
|
|
|
|
4 |
10:30 – 11:15 |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
Informatyka |
Historia |
Język angielski |
|
|
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Pietrzak Aneta s. 15 |
– Kamiński Zbigniew s. 14 |
– Jeleń Grzegorz s. 15 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
11:15 – 11:30 |
|
|
|
|
|
5 |
11:30 – 12:15 |
Zajęcia z wychowawcą |
Wychowanie fizyczne |
Matematyka |
Matematyka |
Chemia |
|
|
– Orłowska Anna |
– Juzwuk Maciej s. SG |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Kaczor Magdalena s. 12 |
– Grzelak Agata s. 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12:15 – 12:30 |
|
|
|
|
|
6 |
12:30 – 13:15 |
Fizyka |
Język angielski |
Język francuski |
Język angielski |
|
|
|
– Sosiński Paweł s. 17 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Bońkowska Alina s. 19 |
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
|
|
13:15 – 13:20 |
|
|
|
|
|
7 |
13:20 – 14:05 |
Język angielski |
Religia |
|
Język francuski |
|
|
|
– Mierzwicka Joanna s. 18 |
– Świtek Mateusz s. 14 |
|
– Bońkowska Alina s. 19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:05 – 14:10 |
|
|
|
|
|
8 |
14:10 – 14:55 |
|
Geografia |
|
Język polski |
|
|
|
|
– Rudzińska Jolanta s. 17 |
|
– Wilczyńska Katarzyna s. 13 |
|
|
14:55 – 15:00 |
|
|
|
|
|
9 |
15:00 – 15:45 |
|
Historia |
|
|
|
|
|
|
– Jeleń Grzegorz s. 20 |
|
|
|
|
15:45 – 15:50 |
|
|
|
|
|
10 |
15:50 – 16:35 |
|
|
|
|
|